Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotograf na maturitní ples - už máte vybráno?

Fotograf na maturitní ples je zpravidla první z věcí, kterou studenti maturitních ročníků při plánování maturitního plesu řeší. Maturitní ples je zpravidla jen jeden za život, proto se není čemu divit, že si jej studenti chtějí užít na maximum a chtějí si na tento nezapomenutelný večer uchovat vzpomínky v podobě krásných fotografií. Fotograf na maturitní ples je proto položka na seznamu, na které se rozhodně nevyplatí šetřit.

Fotograf na maturitní ples - podle čeho vybírat?

To je otázka, na kterou se možná také ptáte. Přeci jen fotografů zabývajících se focením maturitních plesů je jako máku a jejich počet neustále roste. Jak mezi nimi vybrat toho pravého? Jak odlišit tzv. zrno od plev? 

Pokud plánujete maturitní ples, který tu bude co nevidět, a ještě nemáte vyřešeno focení maturitního plesu, pak jste tady správně. Máme pro vás stručný, ale jistě užitečný návod, jak vybrat vhodného fotografa, který zvěční váš maturitní ples a vytvoří vám vzpomínky, díky kterým si budete tento večer moci i za několik let živě připomínat.

1. Prohlédněte si portfolio

Portfolio je chlouba každého fotografa. Podle ukázky fotek jasně poznáte, v jaké kvalitě jsou fotografie daného fotografa, jestli se vám zamlouvá jeho styl práce, jestli dokáže pracovat se světlem i expozicí. Přesvědčíte se o tom, jestli daný fotograf umí zachytit kouzlo okamžiku a vystihnout panující atmosféru i bez jediného slova. 

2. Udělejte si představu o ceně

Každý fotograf má svou cenu. Právě cena za poskytované služby může být rozhodujícím faktorem. Udělejte si proto představu o ceně daného fotografa, který by vám měl v ideálním případě nabídnout vícero možností. AZ-fotosluzby.eu nabízí hned několik cenových balíčků, což vám dává příležitost vybrat si přesně takovou variantu, kterou vám umožní váš finanční rozpočet, který může být v případě maturitního plesu a dalších výdajl pořádně napnutý.

Fotograf na maturitní ples

3. Zajímejte se o služby navíc

Fotograf na maturitní ples může nabízet vícero služeb. Když už vybíráte toho pravého, podívejte se, jestli náhodou nemá ve své nabídce i něco navíc. Velice oblíbený je například fotokoutek na maturitní ples, který poskytují i AZ-fotosluzby.eu, kdy neplatíte nic za samotný fotokoutek, ale pouze za fotografie, které získáte hned na místě.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotokoutek, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.