Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení ve fotokoutku aneb zábava na vaší akci

Chcete pro své hosty zorganizovat netradiční zábavu na svatbu? Přemýšlíte o zpestření Vaší svatby? Potřebujete zvýšit povědomí o společenské nebo kulturní akci? Víte, jak ozvláštnit maturitní plesy či jiné zábavy?

Pokud jste na jednu či více nabízených otázek odpověděli ANO, máme pro Vás řešení. Tím řešením je náš fotokoutek AZ-fotosluzby.eu Co je to vlastně fotokoutek? Jedinečná atrakce, která zaujme Vás i Vaše hosty. Jedná se vlastně o takový malý mobilní fotografický ateliér s vlastním fotografickým pozadím, fototechnikou, příslušenstvím a profesionální tiskárnou, díky níž lze jednoduše a rychle vytvořit profesionální fotografie.

 

Originální zábava na svatbu i maturitní ples

Po domluvě přijedeme na Vaší akci a na prostoru o velikosti 12 m² vytvoříme profesionální zázemí, vybavené fotorekvizitami, pozadím dle Vašeho přání a fototechnikou, díky nimž si uchováte vzpomínku na krásnou svatbu, na maturitní ples nebo na kamarádské setkání po letech.


Fotokoutek představuje atraktivní zábavu téměř na jakoukoliv akci. Rádi Vám vytvoříme svatební fotokoutek s originálním fotografickým pozadím. Díky rekvizitám na focení uspořádáme nezapomenutelný maturitní ples nebo firemní večírek. Vše, co budeme potřebovat, je jen malý prostor pro fotokoutek a elektrickou přípojku na 220 voltů.

 


Vyberte si jeden z našich nabízených balíčků

Díky balíčku BASIC získáte zcela ZDARMA služby fotokoutku, včetně fotografického pozadí, rekvizit na focení a profesionální tiskárny, která Vám přímo na místě vytiskne fotografie o velikosti 10 x 15 cm. Cena jedné fotografie je 50 Kč.


V balíčku INDIVIDUAL se skrývá buď vytvoření elektronické galerie a její předání pořadateli za cenu 3 000 Kč, nebo okamžité zajištění online galerie s možností stahování již v průběhu akce za cenu 4 500 Kč.


Díky fotokoutku zažijte neskutečnou legraci, uchováte si vzpomínky na nezapomenutelnou akci, zvýšíte zájem o svou značku a své image, popřípadě využijete svůj reklamní a marketingový potenciál!

Fotokoutek je originální atrakce, která se vyplatí!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, firemní večírek, focení, fotokoutek, maturitní ples, svatba


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.