Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení těhulek aneb těhotenské focení může být zábava

Těhotenské fotografování se v posledních letech stalo doslova hitem. Takovéto focení není ničím náročným. Nastávající matky si jej mohou užít a prožít tak zároveň krásný den u svého fotografa. Jak se ale na těhotenské focení připravit?

Pro mnohé maminky je při těhotenském focení nejtěžším rozhodnutím termín fotografování, respektive nejvhodnější doba na focení. Většinou už na konci sedmého měsíce těhotenství je bříško pěkně zakulacené a tedy i vhodné k nádhernému focení těhulek.


Zdůrazněte své těhotenství

Oblečení na focení by mělo být příjemné, přičemž by mělo ladit s pozadím. Chcete-li své bříško dokonale zdůraznit, odhalte ho. Při fotografování odhalených částí těla by mohly být zřetelné nejrůznější otlačeniny, proto se před focením vyhýbejte těsnému oblečení.

Ilustrační fotografie

Hoďte běžné starosti za hlavu

Říká se, že při focení těhulek je nejdůležitější dobrá nálada. A je to pravda. Libujte si v péči o vás, starosti hoďte za hlavu a užívejte jedinečnosti okamžiku. Dobrá nálada a pohodová atmosféra jsou atributy, které zvyšují kvalitu snímku.

Využijte zkušeností a profesionality fotografůAZ-fotosluzby.eu a dopřejte si krásné i zábavné těhotenské focení.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografování miminek, těhotenské fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.