Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení svatby v dešti? Jde to!

Asi největší obavou novomanželů je strach z deště, a to nejenom v průběhu svatby, ale především při svatebním fotografování. Zkušený fotograf na svatbu si s deštěm poradí a fotografování svatby za deště posune na ještě lepší a kreativnější úroveň.

V první řadě je nesmírně důležité, počítat s deštěm. Mokrá varianta focení svatby by měla být na vašem svatebním seznamu. Svatební fotograf s dlouholetou praxí bude mít ve svém portfoliu jistě nejednu ukázku fotografování svateb v dešti.

Focení svateb za nestálého počasí klade na svatebního fotografa nemalé nároky. Nejenže musí pečlivě vybírat nejrůznější alternativy a místa pro fotografování svatby, ale měl by mít také při ruce další fototechniku, včetně výkonných blesků či světelné techniky. Další úpravy, třeba jako zesvětlení či oteplení snímků budou jistě také potřeba.

Při vzájemné komunikaci mezi novomanžely a fotografem na svatbu by měla zaznít otázka dalších dekorací nebo výběru lokality. Prostorný vnitřek automobilu, husté větve v parku, romantický altánek či podloubí mohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru i při hustém dešti. Připravíte-li si deštníky, bude i portrétní focení svateb jedinečným momentem.

Aby bylo fotografování svateb příjemným zážitkem, využijte služeb svatebního fotografa v AZ-fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, fotografování svatby, foto služby, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.