Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení svatby tak trochu jinak

Velká část svatebních fotografů řeší na svých internetových stránkách objektivy, jednotlivá nastavení fotoaparátu, práci s úpravou fotek atd. Ovšem zapomínají na to, že to co dělá fotografování svateb zajímavým je komunikace, příprava či vlastní invence. Pak vznikají skutečně unikátní a nezapomenutelné svatební fotografie.

Plánujete-li například focení svatby v interiéru, dejte si pozor na barevný odstín zdi. Dokonalé fotografie vznikají v prosvětlených místech s bílou nebo lehce pastelovou stěnou. Sytě barevné místnosti budou noční můrou pro každého svatebního fotografa.

Fotograf na svatbu nejenže přijede s dostatečným předstihem, ale v návaznosti na předešlou komunikaci může vzít s sebou i nejrůznější rekvizity, doplňky, ošacení.

Pro portrétní fotografování svatby je doporučováno odpolední a podvečerní světlo, čemuž ale opět musí předcházet komunikace mezi svatebním fotografem na novomanžely. Fotograf by si měl místo prohlédnout a již předem se připravit na možné problémy se světlem či počasím.

U nás AZ-fotosluzby.eu zvládáme přípravy, komunikaci i samotné focení svateb. Neváhejte se na nás obrátit.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha, svatební video, fotografování svatby


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.