Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení svatby není jen o obřadu, aneb celý den se počítá!

Focení svatby není jen o tom, že fotograf zaznamená průběh obřadu. Mají-li o to svatebčané zájem, může focení svatby probíhat celý den. Pamatujte, že svatební den je kouzelný od rána až do večera a byla by škoda, pokud by vám měly uniknout krásné záběry z hostiny, prvního tance nebo bujaré zábavy.

 

Focení svatby bude takové, jaké si ho budete přát

Zatímco některé páry požadují focení svatby pouze v době obřadu, jiné si chtějí tento krásný den uchovat prostřednictvím fotografií z celého dne. Záleží jen na vás, jaká varianta vám bude více vyhovovat a pro kterou se nakonec rozhodnete. Je to váš den. Od varianty, kterou si vyberete, se logicky odvíjí cena. Profesionální fotografové z AZ-fotosluzby.eu vám nabízí vícero balíčků, které se liší svým obsahem a cenou. Vybírejte podle svého finančního rozpočtu.

Na čem závisí vaše rozhodnutí?

V první řadě je to otázka peněz. Určitě máte sestavený nějaký rozpočet, který se snažíte dodržet a je v něm místo i na focení svatby. S ohledem na to, kolik chcete do focení svatby investovat, si vyberte, zda chcete nafotit pouze obřad, zda toužíte po zaznamenání obřadu a uměleckých fotografií nebo jestli si přejete, aby s vámi fotograf strávil celý den. Balíček Individual vám umožňuje nastavit si focení svatby přesně podle svých představ.

Focení svatby není jen o obřadu!

Focení svatby tak trochu jinak

Focení svatby vůbec nemusí být pouze o tom, že vám bude neustále za zády poskakovat fotograf s foťákem v ruce. Velice oblíbeným trendem je fotokoutek, který lze umístit do prostor, v nichž se svatba odehrává. Fotokoutek představuje příjemné zpestření, díky kterému lze získaz fotografie z úplně jiného úhlu, plné vtipných kreakcí, smíchu a radosti. Vaše hosty a samozřejmě i vás bude tahle forma focení svatby bavit!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografování svatby, fotokoutek, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.