Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení svatby na podzim má své kouzlo

Focení svatby v podzimních měsících je opravdu kouzelné. Vyjde-li počasí, pak mohou vzniknout opravdu krásné fotografie plné emocí i barev. Pokud svatbu teprve plánujete a jste ve fázi, kdy vybíráte vhodný termín, zkuste se zamyslet, jestli právě pro vás není podzim ideální volba. Jen si představte všechny ty barvy všude kolem, ze kterých doslova zrak přechází.

Podzimní focení svatby v rukou profesionála

Abyste si ze svého svatebního dne uchovali co možná nejkrásnější vzpomínky, chce to pečlivě vybrat fotografa. Jedině profesionál, který si se svým fotoaparátem rozumí, nedrží jej v ruce poprvé a který ví, jak si správně pohrát s okolními expozicemi, dokáže vytvořit krásné fotografie, ke kterým se i za několik let budete s úsměvem na tváři vracet. AZ-fotosluzby.eu mají s focením svateb několikaleté zkušenosti, které jim umožní odvádět perfektní práci. 

Využijte příznivého počasí

Podzimní svatby jsou mnohdy nepředvídatelné. Když se ale vydaří počasí, může to být v případě hřejivého babího léta doslova pohádka. Využijte možnosti focení svatby venku, kde to v tomto období hraje všemi barvami, příroda je zahalena do pestrobarevných odstínů a okolní scenérie vytvoří tu pravou atmosféru pro vaše svatební fotografie. Nebojte se domluvit s fotografem, který vám jistě vyjde vstříc a nechá vás se zapojit. Focení svatby vás tak bude o to více bavit.

Podzimní focení svatby

Mějte představu, co vlastně chcete

Focení svatby není jen o fotografovi, ale především o novomanželích a jejich hostech. Proto se určitě nebojte mít vlastní představu, co vlastně chcete a neostýchejte se o ni s fotografem podělit. Zajímejte se o cenovou nabídku fotogfrafa, který by vám měl být schopný nabídnout několik možností. Určitě se podívejte i na jeho portfolio, které vám prozradí, v jakém duchu se nese jeho práce

 

 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.