Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení na zámku ve stylu Boudoir

V brzké době plánujeme realizovat focení s modelkou ve stylu Boudoir přímo v prostorách zámku. Lokace je zatím utajená, avšak chystáme skloubit původní dobové prvky s dnešní krásou ženy, myšlenka je i modelku situovat do baronky či šlechtičny. 

Pro představu co bychom chtěli docílit si dovolujeme využít fotky našich kolegů fotografů jen pro demnostraci. Ještě jednou upozorňujeme níže přiložené fotky není naše dílo.

 
 


Myšlenka focení, kterou bychom chtěli realizovat a to jak už jsem uvedl focení v zámku v šatech šlechtičny. Příklad scény: sezení v křesle a vzhlížení se v ručním zrcadle, nebo zasněná (zamyšlená na pohovce), kráčící po chodbě aj.

Další pak námět scéna na posteli možno buď v negližé případně v korzetu a podvazcích, zde by se fotilo portét na posteli třeba od pasu a výš, pochopitelně i celá postava. Focení na křesle půvabné fotky apod.

Termín: listopad / prosinec 2013

FOCENÍ JIŽ PROBĚHLO!

Případné modelky, které by měly zájem s námi na tomto projektu spolupracovat rádi uvítáme.
Napište nám na info@az-fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: Boudoir, glamour


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.