Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení maturitních plesů je za dveřmi!

A už je to tady! Letošní maturitní sezóna bude co nevidět oficiálně zahájena! První plesy maturitních ročníků zpravidla startují už v prosinci a možná i vás již brzy čeká důležitý večer, na který si budete chtít uchovat vzpomínky po zbytek života.

Focení maturitních plesů opět ve velkém

Každý rok proběhne nespočet maturitních plesů, na kterých studenti oslavují svou dospělost a zároveň úspěch, že se jim podařilo dostat se až do posledního ročníku. Snad každý student se na svůj maturitní ples těší a nerad by si jej nechal ujít. Zároveň si jej přeje prožít podle svých představ a uchovat si na uplynulé chvíle krásné vzpomínky.

Focení maturitních plesů tak opět proběhne ve velkém. Fotografové z AZ-fotosluzby.eu se již nemohou dočkat, až se stanou součástí těchto důležitých večerů, kde bude jejich úkolem zachytit všechny důležité okamžiky. Profesionální fotografie pak studentům umožní vracet se ve vzpomínkách a připomínat si klidně i po letech, jak výjimečný tento večer byl.

Součástí může být i fotokoutek

Focení maturitních plesů je důležitý úkol. Během jediného večera se toho stane tolik, že se fotograf zpravidla ani nezastaví a pořád je v jednom kole. Žádná důležitá chvíle nemůže být zapomenuta, žádná slza nesmí kápnout vedle a fotografovi nesmí uniknout byť jen jeden jediný úsměv.

Oblíbenou součástí maturitních plesů je fotokoutek. I ten dokáže do večera vnést spoustu zábavy a představuje zase trochu jinou formu vzpomínek. 

Focení maturitních plesů

Ještě nemáte fotografa na maturitní ples?

Nesehnali jste fotografa na maturitní ples? Chcete si na tento večer uchovat krásné vzpomínky, i když třeba jen prostřednictvím fotografií? Podívejte se na cenovou nabídku, kterou vám fotografové z AZ-fotosluzby.eu nabízí. Pokud ještě nebude příliš pozdě, můžete se s nimi zkusit spojit a zeptat se na volný termín. Třeba budete mít štěstí!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.