Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení dětí v ateliéru nemusí být zapeklitým oříškem

Focení dětí v ateliéru má vždy svá specifika. Ovšem přivedete-li své malé ratolesti, bude focení neskutečnou zábavou. Pokud však budete vědět, jak na ně?

Pro fotografa je asi nejtěžší, vytvořit ten správný prostor a světlo pro tu nejlepší fotografii. Ať už má fotograf zkušenosti s fotografováním kalendářů nebo focením maturitních plesů, je pro něj fotografování dětí vždy něčím novým.

 

Malé děti nedokáží vydržet sedět na jednom místě. Vše si osahávají, běhají tam, kam nemají a jejich nárazy do koutů či fototechniky nezřídka kdy končí pláčem. Jak ale vytvořit ideální prostředí pro focení dětí v ateliéru? Odpovědí je světlo. Stejně intenzivní světlo zajistí dokonalé osvětlení celého ateliéru a tím i možnost, že fotograf udělá skutečně profesionální fotografii. To vám však neprozradíme, navštivte nás v ateliéru AZ fotoslužby v Jaroměři a uvidíte.

 focení dětí v ateliéru AZ fotoslužby

Výjimečné snímky vytvoříte, zapojíte-li do fotografování dětí v ateliéru i jejich rodiče. Takže směle do toho!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: ateliér, AZ-fotosluzby.eu, děti, focení


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.