Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Co všechno by měl zajistit fotograf na svatbu?

Fotograf na svatbu je člověk, kterému svěříte do rukou svou důvěru a dovolíte mu sdílet společně s vámi nejkrásnější den vašeho života. Většina párů si chce nechat zvěčnit tento důležitý den, aby se k němu s pomocí fotografií nebo videa mohli i po letech stále vracet a připomínat si, jak úžasné chvíle prožívali.

Co zajišťuje fotograf na svatbu?

Tuhle otázku si pokládá asi většina lidí, kteří se rozhodli, že se vezmou a nyní plánují všechny ty věci okolo. Vybrat fotografa je věc, která by se neměla uspěchat, zároveň byste ji ale neměli nechat na poslední chvíli. Je logické, že se ptáte, jaké služby svatební fotograf nabízí - někdy jr toho totiž mnohem více, nežli jen klasické svatební fotografie.

Fotky

Každého asi jako každého napadnou právě fotografie. Ty jsou dominantou drtivé většiny fotografů, důležité je však zmínit, že každý fotograf má jiný a trochu odlišný styl, proto musíte najít takového fotografa, který vám svým stylem sedne. 

Video

Svatební video je stále žadanější produkt, protože svatební den zachycuje zase o něco jinak, nežli fotky. Součástí videa často bývají i přípravy, samozřejmě nesmí chybět samotný obřad, první tanec novomanželů, krájení dortu nebo zábava, která následuje potom.

Fotokoutek

Někteří svatební fotografové nabízí ve svých službách i fotokoutek. Fotokoutek na svatbu vnese zase trochu jiný druh zábavy, svatebčané se zde zpravidla fotí sami za pomoci nejrůznějších vtipných a úsměvných rekvizit, díky čemuž novomaželům vznikají netradiční, vtipné a originální fotky, které by ani fotograf na svatbu nedokázal zachytit.

Co zajišťuje fotograf na svatbu

Není to povinnost

Na závěr dnešního článku bychom měli dodat, že není povinnost, aby fotograf na svatbu zajišťoval všechny výše zmíněné služby. Každý fotograf nabízí něco jiného, některý se zaměřuje pouze na fotky, jiný dokáže udělat video, další přihodí třeba i svatební fotoknihu. Záleží jen na vás, co od fotografa očekáváte, podle svých požadavků byste pak měli vybírat.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha, svatební video


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.