Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Co připravit na svatební focení?

Svatební focení bývá nedílnou součástí svatebního dne a ujít si ho nechá skutečně jen málokdo. Zároveň je ale focení svatby příjemným zpestřením, nebo chcete-li zajímavým programem, do kterého se zapojí nejen samotní novomanželé, ale i svatební hosté. A co je na takové svatební focení vlastně potřeba?

Co je potřeba připravit na svatební focení?

Především nevěstu a ženicha. Ne, to byl samozřejmě vtip. Svatební focení by ale přeci jen mělo mít nějaký plán. Proto pro vás máme pár tipů, které určitě využijete.

 1. Fotografa

  Zajistit na svatbu svatebního fotografa je samozřejmost. S jeho hledáním začněte s předstihem, ať pak nemusíte na poslední chvíli oslovovat kamaráda s jeho lacinným foťákem. Při výběrzu fotografa sledujte nejen jeho portfolio, které vám hodně napoví i samotné tvorbě a stylu, kterému se daný fotograf věnuje, ale i recenze a hodnocení lidí, kteří s ním spolupracovali před vámi. Reálné zkušenosti jsou totiž k nezaplacení.
 2. Dobrou náladu

  Pokud se vám hosté na fotkách budou mračit, nebudete mít zrovna krásnou vzpomínku. Focení svatby by mělo probíhat v uvolněné a příjemné atmosféře. Proto určitě své hosty s programem seznamte a připravte je na to, že svatební focení proběhne. Do ničeho je nenuťte, pokud se někdo nebude chtít zúčastnit, nemá cenu lámat to přes koleno. Na focení svatby se nehodí ani přílišná strojenost nebo napomínání. Musí vás to bavit, všechny do jednoho.
  Svatební focení by mělo probíhat v příjemné atmosféře
 3. Originální nápady

  Přejete si, aby váš svatební den byl od prvního do posledního okamžiku výjimečný? V tom případě i svatební focení pojměte originálně! Stále oblíbenějším zpestřením je fotokoutek, který i na vaši svatbu vnese úplně jiný náboj. Hosté vám mohou vytvořit krásné fotografie kdykoli behěm svatebního dne, zkrátka jak budou mít náladu.

 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: focení, fotokoutek, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.