Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Co můžete očekávat od focení maturitního plesu?

Focení maturitního plesu je v tomto čase aktuální téma. Plesová sezona je v plném proudu a potrvá až do března příštího roku. Víte vůbec, co od takového focení vlastně můžete očekávat? Pokud ne, přečtěte si o tom v našem dnešním článku!

Focení maturitního plesu - co a za kolik?

Focení maturitního plesu je nedílnou součástí těchto výjimečných a pro studenty důležitých večerů. Lišit se však může v celé řadě ohledů, záleží vždy na tom, na koho se obrátíte a koho s žádostí o nafocení všech nezapomenutelných okamžiků oslovíte.

Profesionálové z AZ-fotosluzby.eu nabízí hned několik variant. Mají-li studenti z čeho vybírat, je to pro ně určitě lepší, protože tak mohou focení maturitního plesu přizpůsobit nejen svým představám, ale především finančním možnostem.

Balíček BASIC

Balíček BASIC v sobě zahrnuje:

* 1 fotografa pro nafocení slavnostního předtanečení, přes ošerpování, společnou třídní fotku a na závěr zašlapávání šerp

Balíček BASIC je určený pro třídy o více jak 16ti studentech.

Cena balíčku BASIC za celou třídu 2500 Kč.

Balíček STANDARD

V tomto balíčku studenti získají: 

* 1 fotografa na maturitní ples
* 1 fotografa na obsluha fotokoutku
* rekvizity
* na výběr ze 3 pozadí do fotokoutku

Součástí je fotokoutek s okamžitým tiskem fotek.

Cena balíčku STANDARD za celou třídu 5000 Kč.

Balíček INDIVIDUAL

Jednou z variant je i balíček INDIVIDUAL, který je určený pro třídy do 15ti studentů. Tento balíček zahrnuje:

* 1 fotografa pro nafocení slavnostního předtanečení, přes ošerpování, společnou třídní fotku a na závěr zašlapávání šerp

Cena balíčku INDIVIDUAL za jednoho studenta 130 Kč.

Focení maturitního plesu

 

Můžete si vybrat

Focení maturitního plesu můžete přizpůsobit tak, aby vám vyhovovalo nejen svým obsahem, ale především cenou. Právě cena bývá nejdůležitějším faktorem. Pokud si chcete na svůj výjimečný večer zachovat co možná nejkrásnější vzpomínky, dobře zvažte, do čeho se vám vyplatí investovat. 

 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.