Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Čím ozvláštnit taneční zábavy a plesy? Třeba fotokoutkem!

Konec listopadu a začátek prosince se nese ve znamení pořádání tanečních zábav, mysliveckých bálů či maturitních plesů. Kromě výběru kapely je nutné zvážit i další zábavu pro návštěvníky. Jak ale pořídit něco zajímavé, finančně nenáročné, a hlavně dostatečně zábavné? Odpovědí je fotokoutek AZ-fotosluzby.eu

Ve stručnosti bychom mohli říct, že fotoukoutek je mobilním ateliérem, díky němuž rozproudíte každou společnost. Na ploše 4 x 4 metrů vám bude k dispozici profesionální fotograf, který má zkušenosti nejenom s focením maturitních plesů, ale i s fotografováním v ateliéru.

Stačí nám elektrická přípojka a místo pro focení. O vše ostatní se postaráme

Společně s tím přivezeme na vaší akci i další nepostradatelné vybavení fotokoutku, a to několik druhů pozadí, legrační doplňky, kostýmy, rekvizity, profesionální fototechniku a fototiskárnu. Okamžitě po nafocení budete mít možnost si snímky odnést domů.

Rozmýšlíte finanční stránku vaší akce? Náš fotokoutek můžete mít zdarma

Pozor! Fotokoutek na vaší akci je ve variantě Základ zdarma. Návštěvníci platí pouze za vytištěné fotografie. Více o možnostech fotokoutku na vaší akci najdete na našich webových stránkách.

S fotokoutkem AZ-fotosluzby.eu vytvoříte neopakovatelnou atmosféru pro váš ples!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, firemní večírek, fotokoutek, foto služby, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.