Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

AZ-fotoslužby představují nový balíček focení svateb

Konečně se blíží den, o kterém jste snili už od dětství, kdy si se svým vyvoleným či vyvolenou řeknete “ano” a oslavíte svou lásku a radost s těmi nejbližšími. Tyto okamžiky určitě stojí za to zvěčnit na fotografiích, abyste na ně mohli v budoucnu společně vzpomínat nebo ukázali Vašim dětem, jak Vám to v těch svatebních šatech ohromně slušelo.

Dokonalé zachycení atmosféry svatebního dne však nepatří mezi úkoly, které by zvládl ledajaký amatér - přece jen na to máte, tedy alespoň doufejme, jen jeden pokus. Naštěstí není žádný problém si na tento den objednat profesionálního fotografa, který má postřeh, cit a potřebnou kreativitu k tomu, aby na fotografiích dokázal zachytit vaše jedinečné pouto.

A právě tyto kvality vám můžeme nabídnout u nás, v AZ-fotoslužby, kde se Vám dostane profesionality od A až do Z. Je na vás, zda budete chtít mít vzpomínku pouze na samotný obřad doplněnou o několik portrétů, což můžete dostat v rámci našeho základního balíčku, jestli si budete přát i několik uměleckých fotografií, které zahrnuje náš balíček Standard, nebo zda si vyberete populární balíček Exklusiv a fotografa si zaplatíte na celý svatební den.

Svatební fotografie 

Pro ty, komu by nevyhovovala ani jedna z variant, jsme vytvořili nový revoluční balíček Individual, u nějž si můžete sami určit počet hodin, které fotograf na Vaší svatbě stráví, a k tomu si navíc můžete zvolit množství fotografií, jež si budete přát upravit. Všechny fotky navíc dostanete na DVD, abyste si je mohli kdykoli prohlédnout či vytisknout dle vlastní potřeby.

Na svatbu si můžete zajistit různé dekorace, které umocní romantickou atmosféru celého dne a budou se na fotografiích skvěle vyjímat. Fotograf bude mít k dispozici vysoce kvalitní fotoaparát spolu se sadou vysoce světelných objektivů, teleobjektivů a externích blesků a bude Vás po celý čas doprovázet, aby mu neunikl jediný výjimečný okamžik.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografování svatby, svatba


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.