Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Aby fotografování škol a skupinových fotek bylo zábavou

Pořizování třídních a skupinových fotek nebo focení škol a školek nemusí být vůbec nudnou záležitostí a nutným zlem. Vyberete-li si profesionální fotografy se zkušenostmi s fotografováním plesů, s focením kalendářů nebo fotografováním v ateliéru budou každé další skupinové fotky plné skutečné radosti, úsměvu a pohody.

Jak toho ale docílit? Vybírejte fotografy se zkušenostmi. Dobrý fotograf s praxí, který běžně zvládá například fotografování maturitních plesů, jistě také ví, jak nejlépe vyfotit dětské skupiny. Děti udrží pozornost maximálně 20 minut, což znamená, předem si připravit kompozici, varianty, výběr místa nebo času. Focení tříd bude o to větší zábavou, domluvíte-li se předem na nějakém tématu fotografování, třeba hippies, retro, klobouky, filmové postavy atd.

Vzpomínka v podobě skupinové fotky ze základní školy nám zůstává po celý život. K takovýmto fotkám se budeme s radostí vracet, vzpomínat na krásné časy a pohodová školní léta.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, foto služby, třídní fotky


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.