Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

A dost, žádné fotobudky… dopřejte si fotokoutek s opravdovým fotografem

Fotokoutky se stávají doslova hitem. Fotokoutky dotvářejí atmosféru akce, jsou zábavou, pobavením, příjemným zpestřením společenské události či nejrůznějších oslav, svateb i firemních akcí. Bohužel se vzrůstajícím zájmem o fotokoutky stoupá i počet fotobudek, které nedosahují kvalit opravdového fotokoutku.

Co to fotokoutek je? Jedná se vlastně o mobilní fotoateliér, jenž může být umístěn kdekoliv v přírodě, na zahradě, v parku, ale i v sálech, školách, firmách atd.


Jak poznat kvalitní fotokoutek?

- Je vybaven špičkovou profesionální technikou, včetně mobilní tiskárny pro okamžitý tisk fotografií

- Jeho součástí je pozadí i další rekvizity, třeba masky, legrační nápisy, paruky, vousy, brýle atp.

- Fotokoutek obsluhují profesionální fotografové, se zkušenostmi s fotografováním maturitních plesů, svateb, narozenin či ateliérovým focením

- Dokonalé nasvícení, profesionální fototechnika i další vybavení musí být standardem

Fotokoutek leták      Fotokoutek AZ-fotosluzby.eu


Fotokoutek s opravdovým zkušeným fotografem, který disponuje špičkovým vybavením, si můžete objednat i u nás na AZ-fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotokoutek


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.