Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

3 důvody proč mít na svatbě svatební fotokoutek

Svatební fotokoutek bývá stále častější součástí na svatbách, kam vnáší nový druh zábavy, dokáže zahnat nudu a zvládne nadchnout malé i velké. Pokud plánujete svatbu, určitě chcete, aby byla ve všech směrech naprosto dokonalá. Proto pro vás máme hned 4 dobré důvody, proč ani vám nesmí v tento důležitý den svatební fotokoutek chybět!

3 důvody, proč mít svatební fotokoutek na svatbě

Pakliže stále ještě váháte, jestli je svatební fotokoutek pro vaši svatbu skutečně to pravé ořechové, určitě si nenechte ujít následující řádky. Ukryli jsme do nich 3 pádné důvody, proč by ani vám neměla tato originální zábava na svatbě chybět!

Důvod první: něco nového, něco originálního

Svatbu plánujeme s přesvědčením, že ji zažijeme pouze jedenkrát za život. Proto se snažíme, aby byla po všech stránkách perfektní. Vybíráme profesionálního fotografa, abychom měli ty nejdokonalejší fotografie, zajišťujeme chutné jídlo, které bude našim svatebčanům chutnat a snažíme se vymyslet zábavu, která nadchne - a právě takový je fotokoutek na svatbu. Nový druh zábavy, kterému neodolají malí ani velcí.

Důvod druhý: vtipné vzpomínky, které ani fotograf nezachytí

Portfolio svatebních fotek dobrého fotografa je plné kvalitních, elegantních a zkrátka dokonalých fotek. Jasně, přesně takové fotografie si chceme prohlížet i za několik let po svatbě. Chceme se nad nimi rozplývat, chceme vzpomínat a znovu prožívat ty úžasné chvíle. Fotokoutek zajistí jiné fotografie, originální, spontánní, vtipné a jednoduše takové, které profi oko fotografa zachytit nedokáže.

Svatební fotokoutek nesmí na svatbě chybět

Důvod třetí: fotografie získáte hned na místě

Fotografie ze svatebního fotokoutku získáte okamžitě na místě. To je velká výhoda oproti fotografiím od fotografa, na které musíte mnohdy i několik týdnů čekat. Za fotokoutek nic neplatíte, jediné, za co budete platit, budou vytvořené fotografie, které si můžete hned odnést, případně nalepit do knihy hostů, která bývá na svatbách příjemným zpestřením.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotokoutek, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.