Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Svatební video jako součást focení svateb - ano nebo ne?

Kromě fotografií si novomanželé nechávají vytvořit i svatební video, které zachytí jejich důležitý den zase trochu jinak, nežli jak to dokáže pouhý obrázek. Svatební video se v posledních letech stalo poměrně oblíbeným trendem. Otázkou je, jestli je to opravdu nutnost, nebo jen rozmar?

O čem je svatební video?

Určitě ani vám neunikla videa ze svateb, která jste třeba zahlédli na sociálních sítích nebo kterými se vám chlubili vaši přátelé. Zpravidla je na nich zachycen celý svatební den, počínaje nevěstiným a ženichovým strojením, odjezdem na obřad, hostina, na videu se objevují i nevěstiny šaty pověšené na speciálním ramínku. Samozřejmě nesmí chybět první tanec novomanželů, krájení dortu a zábava, která přichází v pozdních hodinách. Svatební video může mít vždy trochu jinou podobu, hodně záleží na tom, jak to pojme samotný svatební fotograf.

Může a nemusí být v ceně

Svatební video může a samozřejmě nemusí být v ceně. Každý fotograf má jinak nestavený ceník, ve kterém by měl mít přehledně rozepsáno, jaké služby nabízí a jestli jeho práce zahrnuje pouze fotografování svatby, nebo jestli může být součástí jeho prezentace i již zmíněné svatební video. Chcete-li si nechat svůj den zvěčnit i v podobě videa, určitě se o tuto možnost zajímejte již ve chvíli, kdy budete svého fotografa vybírat.

Svatební video je příjemná vzpomínka

Nebojte se říct svůj názor

Pokud se rozhodnete nechat si natočit svatební video, nebojte se říct svůj názor. Jasně, každý fotigraf pracuje jinak a dokonce i video může pojmout různým způsobem, přesto byste to měli být vy, kdo řekne jasnou představu.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, svatba, svatební video


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.