Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek rozproudí zábavu při focení svatby

Fotokoutek je stále častější součástí svatby, kam vnese svěží vánek a něco úplně jiného, nežli na co jsme na českých svatbách zvyklí. Jestliže chcete své hosty pobavit, rozproudit zábavu a zajistit si vtipné a úsměvné fotografie z vašeho dne D, pak je fotokoutek na svatbu ideální volba!

Hodí se fotokoutek na svatbu?

Samozřejmě! Možná jste jej ještě nikdy předtím nevyzkoušeli a máte obavy, jestli se podobný druh zábavy hodí zrovna na svatbu, která je přeci jen takovou formálnější událostí, jež si místy vyžaduje vážnost. Obavy jsou ale naprosto zbytečné. Uvidíte, že vaše hosty přítomnost fotokoutku nadchne a focení se v něm je bude nesmírně bavit!

O čem je focení ve fotokoutku?

Fotokoutek představuje trochu jiné focení svatby. Většina z nás je zvyklá na aranžované fotografie, do kterých zasahuje fotograf a které si jakožto profesionál režiruje přesně svých představ tak, aby byla jeho práce co možná nejdokonalejší. Fotokoutek je spíše spontánní zábavou, do které se hosté zapojují sami. Součástí focení svatby ve fotokoutku jsou nejrůznější rekvizity, ať už to jsou bubliny s vtipným textem, roztomilé knírky na tyčce nebo jiné dekorace, které fotky příjemně oživí a dodají jim originální nádech.

Fotokoutek na svatbu

Jak si ho na svatbu zařídit?

Pokud jste dospěli k názoru, že chcete své focení svatby oživit a pojmout i trochu netradičně, pam se určitě zajímáte, jak fotokoutek na svou svatbu zajistit. AZ-fotosluzby.eu zajišťují kromě tradičního focení i fotokoutek. Můžete tedy spojit příjemné s užitečným, nechat si svůj nejkrásnější den nafotit profesionálním fotografem a ještě získat zajímavé oživení, které nadchne vás i vaše hosty.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotokoutek, foto služby, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.