Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek na maturitní ples... klasika, která nesmí chybět!

Fotokoutek na maturitní ples už je taková zažitá klasika, která na žádném maturitním večírku zkrátka nesmí chybět. Nejen samotným studentům, ale i jejich rodičům a kamarádům nabízí skvělou příležitost, jak zachytit atmosféru výjimečného večera zase trochu jinak, nežli to dokáže zkušené oko fotografa. Čeká vás maturitní ples? V tom případě si přečtěte, proč ani vám nemůže fotokoutek v žádném případě chybět!

Fotokoutek na maturitní ples je trefa do černého

Maturitní ples mají studenti zpravidla jedenkrát za život, takže se není čemu divit, že si jej chtějí užít ve velkém stylu. Pečlivé přípravy, plánování, vymýšlení a rozhodování - to všechno k tomu neodmyslitelně patří. Možná jste v maturitním ročníku a za pár měsíců i vás maturitní ples čeká. Pojďme si společně říci, proč je fotokoutek na maturitní ples jasná trefa do černého!

Fotografie ihned a bez čekání

Fotokoutek na maturitní ples je oblíbený především z toho důvodu, že fotografie získáte ihned. Nemusíte čekat několik dní nebo dokonce týdnů, jako je tomu zvykem u profi fotek. V praxi to funguje tak, že se necháte fotografem vyfotit a za několik málo vteřin budete získanou fotografii držet ve svých rukou.

Jedna služba, jedna cena

Další výhodou fotokoutku je skutečnost, že neplatíte za danou službu. Jediné, za co si v den vašeho maturitního plesu zaplatíte, jsou vzniklé fotografie. Služba je tedy zdarma, díky čemuž je to o to větší zábava.

Fotokoutek na maturitní ples

Zajistěte si i kvalitní fotografie od profesionála

Maturitní ples je výjimečná událost, na kterou si určitě budete chtít zachovat vzpomínky. Proto myslete i na profesionální focení maturitních plesů, které zajišťují přátelští fotografové z AZ-fotosluzby.eu - na ukázku jejich práce se můžete podívat v pestrém portfoliu. Jejich zkušenému oku zaručeně neunikne žádný důležitý okamžik, zachytí celý večer, hledáčku neuniknou nejen samotní maturanti, ale ani rodiče, učitelé a kamarádi.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotokoutek, foto služby, maturitní ples, tisk fotografií


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.