Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení maturitních plesů jde do finále!

Sezona maturitních plesů pomalu končí a společně s ní jde ruku v ruce do vytouženého finále i focení maturitních plesů, kterých každoročně proběhne nespočet. Brzy odzvoní pomyslné zvony posledním plesům letošního roku a maturanty bude čekat složení zkoušky z dospělosti. Na další focení maturitních plesů si budeme muset několik měsíců počkat. 

Focení maturitních plesů proběhlo na výbornou

Rok co rok proběhne hned několik focení maturitních plesů. Sezona zpravidla začíná v průběhu prosince a končí během měsíce března - tehdy doznívají poslední plesy, přičemž největšímu náporu ve většině případů čelí právě leden, kdy bývá maturitních plesů ze všech měsíců nejvíce. 

Focení maturitních plesů studenti zajišťují s předstihem. Nebudeme daleko od pravdy, řekneme-li, že právě výběr fotografa na maturitní ples je jedna z prvních věcí, na kterou se maturanti zaměřují. V tomto případě totiž platí jedno známé rčení: kdo dřív přijde, ten dřív bere. A kdo se ozve jako první, může si vybírat mezi těmi nejlepšími.

Letošní sezona je za námi, ta příští teprve před námi

Ačkoli letošní sezona maturitních plesů pomalu končí, sezona příští je teprve před námi. Pakliže budete v příštím školním roce v maturitním ročníku, neváhejte a příliš neotálejte - fotografa vybírejte dostatečně dopředu, abyste na svůj výjimečný večer zajistili skutečného profesionála, který vám dokáže nabídnout ty nejlepší služby.

Brány plesové sezony příštího roku jsou otevřené. Jak už je u fotografů z AZ-fotosluzby.eu zvykem, termíny se začnou plnit neskutečnou rychlostí. Chcete-li si nechat svůj důležitý večer, který se již nemusí nikdy v životě opakovat, zvěčnit někým, kdo umí pracovat s fotoaparátem, kdo dokáže pracovat i s lidmi, kdo se umí vžít do atmosféry a kdo dokáže zachytit i ty nejkratší okamžiky, neváhejte se s fotografi spojit - můžete jim napsat email nebo kdykoli zavolat

Focení maturitních plesů

Focení maturitních plesů v režii studentů

Focení maturitního plesu z velké části závisí na fotografovi, své představy mohou vyjádřit i samotní studenti. S profesionály z AZ-fotosluzby.eu se můžete domluvit na přesné podobě fotografování vašeho plesu. Nebojte se vyjádřit své představy, neváhejte se ozvat se svými nápady a neostýchejte fotografům sdělit, co byste si přáli a co ne.

Udělejte si představu o cenové nabídce. Díky vícero možnostem focení si můžete sami vybrat, jaká varianta vám bude po finanční stránce nejvíce vyhovovat. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, foto služby, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.